RADIO7

#добреналаштоване

World View перенесе пасажирів на край космосу на повітряних кулях

World View перенесе пасажирів на край космосу на повітряних кулях

Компанія під назвою World View вийшла на ринок космічного туризму. World View позиціонує себе як провідну компанію, що займається створенням стратосферних повітряних куль. Тепер вона оголосила про розширення своїх послуг, називаючи свою пропозицію «найдешевшою і найтривалішою з доступних космічних подорожей на нашій планеті».

World View приймає депозити для поїздок за кордон космосу в капсулі, підвішеної під повітряною кулею. Передзамовлення коштує $500 за місце на комерційний рейс, але фактичне місце коштує $50 тис.

 

World View

 

World View заявляє, що у неї є «гнучкі варіанти фінансування» для тих, хто не може дозволити собі заплатити $50 тис одноразово. Очікується, що комерційні клієнти з’являться на початку 2024 року, а перший політ вже забезпечений компанією Space For Humanity. Space View планує почати свої подорожі в місцях, які вона називає «Сім чудес світу. Стратосферне видання».

Місця, звідки почнуться польоти, включають Гранд-Каньйон, Великий бар’єрний риф, Серенгеті в Кенії, північне сяйво в Норвегії, Амазонії і Бразилії, піраміди Гізи в Єгипті і Велику Китайську стіну в Монголії. World View повідомляє, що ці локації розташовані в порядку їх відкриття. У кожній локації є велика структура або пам’ятка, яку можна побачити з дуже великої висоти.

 

 

Подорожі складаються з п’ятиденного повного занурення, включаючи екскурсії з космопортів, які дозволяють пасажирам досліджувати місця різними способами. Кожен політ обслуговуватиме вісім учасників і пару членів екіпажу компанії. Капсули піднімуться на висоту близько 37 км. Польоти триватимуть від 6 до 12 годин.

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply