RADIO7

#добреналаштоване

Cтрибок на 367%: криптовалюти Bitcoin і Shiba Inu знову рекордно подорожчали

Cтрибок на 367%: криптовалюти Bitcoin і Shiba Inu знову рекордно подорожчали

Криптовалюта Bitcoin (BTC) і Shiba Inu (SHIB) зросли до рекордних значень вперше з травня 2021 року. У квітні курс біткоїну досяг історичного максимуму в $63 тис, а в травні різко знизився на тлі санкцій проти майнінгу в Китаї. 7 жовтня вартість найбільшої криптовалюти світу піднялася до $55 тис і продовжує утримуватися на цьому рівні з незначними стрибками. За даними сервісу Coinmarketcap, за тиждень курс зріс на 25%. При цьому капіталізація BTC досягла $1 трлн.

 

Bitcoin - Shiba Inu

 

Генеральний директор аналітичної компанії CryptoQuant Кі Ен Джу в Twitter пояснив різке зростання цін на біткоїн великою покупкою криптовалюти на суму $1,6 млрд. Водночас короткі позиції закрили на суму $17 млн. Аналітик підкреслив, що явище більше нагадує покупку цифрової валюти з боку великих власників.

 

Bitcoin - Shiba Inu

 

Як пише агентство Bloomberg, станом на 7 жовтня Shiba Inu за тиждень зросла на 367% і стала 12 за величиною криптовалютою на світовому ринку з вартістю $0.00003436. За даними Coinmarketcap, тільки за останню добу ціна збільшилася на 51%. Капіталізація при цьому досягла $10 млрд.

 

Bitcoin - Shiba Inu

 

Зростання Shiba Inu, названої на честь японської породи мисливських собак з відомого мему, сталося на тлі загального зростання популярних криптовалют, яке аналітики пов’язують зі сприятливими сезонними факторами, позитивними сигналами технічних графіків і відсутністю втручання з боку Федеральної резервної системи. Ще однією причиною могла стати публікація американського мільярдера Ілона Маска – на цей раз він розмістив фотографію свого пса шиба-іну на прізвисько Флокі, який виглядає з багажника електромобіля Tesla.

 

 

Раніше Ілон Маск вже показував своє цуценя, викликавши зростання криптовалюти Shiba Floki на 520%. Мільярдер натякнув, що на той момент малюка Флокі тільки доставили в його будинок.

 

Bitcoin - Shiba Inu

 

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що Ілон Маск планує продавати рекламу в космосі за Dogecoin. Компанія SpaceX, заснована мільярдером, збирається запустити в космос спеціальний супутник, який в прямому ефірі показуватиме космос. Замовники ж зможуть оплатити демонстрацію своєї реклами під час трансляції.

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply