Всім ґаздиням ґаздинька! В гості на Radio 7 завітала наш улюблений хендмейдер Світлана Свистак. Вона радує нас, наших слухачів та наших гостей смачним печивом. Розповіла про рецепти та техніку приготування.
Майор поліції Ольга Кузьма розповіла слухачам Radio 7 про набір до патрульної поліції у містах Ужгороді та Мукачеві! Тож, слухайте у черговому випуску програми про вимоги до кандидатів, етапи проходження конкурсу, “рожеві окуляри” у новобранців і, як запевнила наша гостя, про міфічну 1 тисячу долларів, яка “порішає” питання працевлаштування.
Що пропонує Патрульна поліція?
-заробітна плата від 8 000 грн., -щорічна оплачувана відпустка тривалістю від 30 днів, -безоплатне обслуговування поліцейського та членів його сім’ї у закладах охорони здоров’я МВС, -компенсація 75% вартості санаторно-курортного лікування та відпочинку для поліцейського та 50% для членів його сім’ї, -гарантована матеріальна допомога у разі ушкодження здоров’я під час несення служби, -можливість отримання вищої освіти у вищих навчальних закладах системи МВС за державним замовленням.
Обов’язки інспектора патрульної поліції:
-патрулювання визначеної території для забезпечення публічної безпеки і порядку, -швидке та ефективне реагування на правопорушення, -виїзд на виклики громадян по лінії 102, -забезпечення безпеки дорожнього руху, -надання невідкладної допомоги громадянам, -здійснення заходів, спрямованих на розкриття злочинів по гарячих слідах, а також протидія злочинності.
Вимоги до кандидатів:
-громадянство України, -вік від 20 до 35 років, -повна загальна середня або вища освіта, -наявність посвідчення водія категорії В, -готовність до служби в будь-якому місті України у зв’язку зі службовою необхідністю.
Необхідні якості та навички:
-висока мотивація та орієнтація на якісні зміни в державі, -прагнення допомагати людям, -вільне володіння українською мовою, -здатність швидко приймати рішення та діяти в екстремальних ситуаціях, -дисциплінованість, організованість, відповідальність, -комунікабельність, ввічливість, стриманість, -вміння аргументовано висловлювати свою думку.
Необхідні документи: (детальна інформація та зразки документів будуть надіслані в електронному листі після заповнення електронної заяви на участь у конкурсі)
-заява про участь у конкурсі, -паспорт, -особова картка визначеного зразка, -автобіографія, -3 фотокартки 9х12 см (анфас), -декларація за попередній рік, визначена ЗУ «Про запобігання корупції» -копія трудової книжки (за наявності), -копії документів про освіту, -копії військового квитка чи посвідчення особи військовослужбовця (для військовозобов’язаних або військовослужбовців), -медична довідка про стан здоров’я (надається після проходження ВЛК).
Можна бути водночас і радикалом, і ротарійцем! Ярослав Шафарь яскравий приклад того! Як у його житті з’явилась політика? Чи вертається добро сторицею? І чому варто приділяти особливу увагу відпочинку? Усі відповіді слухайте у випуску програми “Persona Grata”.
Про вершини Карпат, які заслуговують уваги слухайте у черговому випуску програми! Зокрема, про походження назви Гутин Томнатика, легковпізнавану Ребру, про вершину “гуцульських Альп” Попа Івана Мармароського та гору Менчул, якій до звання “двотисячник” не вистачає лише 2 м.
Обережно! Після прослуховування цього випуску програми “Persona Grata” ви більше не захочете працювати, а всі ваші думки будуть тільки про море та відпочинок! Улюблена українцями Туреччина, популярна Болгарія та Хорватія, казкове Балі і не тільки! Тож куди поїхати влітку? Шукали відповідь разом з Веронікою Войцьо, менеджером турагенства Farvater Travel!
Перший заступник начальника Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області, Василь Якубець розказав слухачам Radio 7 про ситуацію з виділенням земельних ділянок та про конфлікти, пов’язані з земельними відносинами. Також озвучив власну позицію щодо мораторію на відчуження земель сільськогосподарського призначення. Крім того, гість студії проінформував слухачів про наявні вакансії Держгеокадастру.
Володимир Феськов, експерт по децентралізації, розповів слухачам Radio 7 про те, що таке взагалі “децентралізація”, що буде з “селами без сільради” та чому об’єднання територіальних громад гальмується на Закарпатті.