RADIO7

#добреналаштоване

Зустріч щодо будівель на Капітульній,18 в Ужгороді

Зустріч щодо будівель на Капітульній,18 в Ужгороді

Із ініціативи Богдана Андріїва сьогодні в ректораті Ужгородського національного університету відбулася зустріч міського голови, ректора УжНУ Володимира Смоланки та єпископа Мукачівської греко-католицької єпархії владики Мілана Шашіка. Обговорювали передачу об’єктів, розташованих за адресою вул. Капітульна, 18. Б.
«У лютому цього року голова облдержадміністрації підписав розпорядження про передачу культових будівель єпархії. Депутати міськради підтримали проект рішення про передачу у власність Управління Мукачівської греко-католицької єпархії будівель та споруд на Капітульній, 18. Володимир Смоланка підтвердив, що Ужгородський національний університет не проти передачі цих приміщень, які колись належали греко-католицькій єпархії. Єдине, висловив побажання, щоб на цьому місці був збудований гуртожиток як для студентів УжНУ, так і для священнослужителів греко-католицької єпархії. Ця домовленість була досягнута”, – прокоментував Богдан Євстафійович після зустрічі.
Міський голова також зазначив, що коли прийматиметься рішення щодо земельної ділянки, обов’язково буде вказано, що цільове призначення – для будівництва та обслуговування будівель тимчасового проживання (гуртожиток). Наразі земельна ділянка знаходиться у власності громади.

Leave a Reply