RADIO7

#добреналаштоване

Хлопчика, котрого відучора шукали на Іршавщині, знайшли неподалік городу при свідомості

Хлопчика, котрого відучора шукали на Іршавщині, знайшли неподалік городу при свідомості

Як повідомляє телеканал “Сіріус” знімальна група якого перебуває в Ільниці на Іршавщині, хлопчика, якого з учорашнього дня шукали рятувальники та місцеві жителі декілька хвилин тому було знайдено.

Дитина жива.

Знайшла малюка місцева жителька, за півтори кілометру від місця зникнення. Він лежав неподалік її городу, при свідомості.

Його відразу оглянули лікарі, обробили численні укуси комарів та відвезли до місцевої лікарні. Стан дитини задовільний.

Як уже повідомлялося, що вчора о 22:00 до Служби порятунку області повідомили про зникнення дитини 2014 року народження. Пошуки дитини за участі рятувальників, поліцейських та місцевого населення тривали до першої ночі. А сьогодні, 13 червня, рано-вранці вони продовжилися й згодом успішно завершилися. Радує те, що ця сумна історія має щасливе завершення…

Усього до пошуків дитини упродовж доби залучалося понад 100 осіб та 8 одиниць техніки, серед яких 31 рятувальник та два спецавтомобілі, повідомляють в У ДСНС України у Закарпатській області.

Джерело:https://zakarpattya.net.ua/News/193162-KHlopchyka-kotroho-viduchora-shukaly-na-Irshavshchyni-znaishly-nepodalik-horodu-pry-svidomosti

Makhanets Alex

    Leave a Reply