RADIO7

#добреналаштоване

Психологи допомагають молодому поповненню краще працювати в команді

Психологи допомагають молодому поповненню краще працювати в команді

Мозковий штурм, створення команди, виконання завдань створенням стратегії – це і не тільки робили разом солдати весняного призову 2 Галицької бригади Нацгвардії. Ці молоді хлопці та дівчата ще зовсім нещодавно прибули на навчальний збір, після якого їх направлять для проходження подальшої служби у підрозділи.

Окрім основних предметів, які вивчають новоспечені військові, значну увагу приділяють і психологічному стану гвардійців. Новий колектив, нові умови проживання й незвичні правила відкладають свій відбиток на людей. Начальник служби психологічного забезпечення бригади, майор Олександр Кручко, вважає, що саме тому є дуже важливим проведення практичних тренінгових занять:

«Майже цілий день ми провели разом з молодими солдатами, – говорить офіцер. – Заняття проходили на тренінговому містечку, яке було створено минулого року. Тут гвардійцям було водночас і цікаво, і весело. Перше, з чого я починаю – це знайомство у неформальній атмосфері. Звісно, вони вже певний час провели разом у підрозділі, але не всі могли знайти контакт один з одним. Це корисно і для мене, я дізнаюсь краще, з ким буду сьогодні працювати».

Основною метою таких занять, говорить психолог, є створення команди з людей, які нещодавно познайомились. Щоб вони відчули бойовий дух у підрозділі, навчились довіряти один одному, вирішувати усі труднощі які будуть виникати під час проходження служби командно. Але найбільше радує керівника занять – це здорова атмосфера та позитивні емоції, які вирують на тренінговому містечку.

Серед усіх тренується і солдат Олександр Пшеничний. Хлопець приїхав з Києва, говорить, що у свої 23 роки думав, що його вже нічого не здивує:

«Я вважав, що у свої 23 роки я повністю сформована особистість і навряд щось мене може змінити. Але побувши тут місяць я зрозумів, що вів неправильний спосіб життя. Тут я це зрозумів і вдячний армії за це. Сьогодні я отримав особливий досвід імені здається ми навіть більше здружились».

Leave a Reply