RADIO7

#добреналаштоване

ЗАТРИМАНОМУ ПРИКОРДОННИКАМИ ПЕРЕПРАВНИКУ НЕЛЕГАЛЬНИХ МІГРАНТІВ ОБРАНО ЗАПОБІЖНИЙ ЗАХІ

ЗАТРИМАНОМУ ПРИКОРДОННИКАМИ ПЕРЕПРАВНИКУ НЕЛЕГАЛЬНИХ МІГРАНТІВ ОБРАНО ЗАПОБІЖНИЙ ЗАХІ

6 січня прикордонники Мукачівського загону припинили спробу переправлення через кордон групи нелегальних мігрантів з Туреччини. У ході пошукових заходів, завдяки інформації наданій оперативними співробітниками Західного регіонального управління Держприкордонслужби, вдалось також затримати й одного з організаторів незаконної подорожі іноземців. Ним виявився 62-річний громадянин України, мешканець міста Вінниця. Стосовно чоловіка було розпочато кримінальне провадження за ч.2 ст.332 Кримінального кодексу України “Незаконне переправлення осіб через державний кордон України”.

У результаті подальших перевірочних заходів проведених оперативними співробітниками прикордонного відомства спільно з працівниками Нацполіції під процесуальним керівництвом прокуратури Виноградівського району Закарпатської області справу було скеровано до суду.

Сьогодні Виноградівський районний суд обрав українцю запобіжний захід у вигляді утримання під вартою строком на 60 діб.  Чоловіку оголошено про підозру за ч.2 ст. 332 КК, санкція даної статті передбачає позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.

Прес-служба Мукачівського прикордонного

Leave a Reply