RADIO7

#добреналаштоване

У «Закарпаттяобленерго» функціонує інформаційно-консультаційний центр

У «Закарпаттяобленерго» функціонує інформаційно-консультаційний центр

З метою підвищення якості обслуговування споживачів електричної енергії, більш оперативного реагування на звернення громадян та формування прозорого інформаційного середовища з питань розподілу/передачі електричної енергії, у
ПрАТ «Закарпаттяобленерго» функціонує інформаційно-консультаційний центр по роботі зі споживачами електричної енергії (далі – ІКЦ) та діє «Гаряча телефонна лінія ПрАТ «Закарпаттяобленерго».

Отримати необхідну консультацію чи роз’яснення з питань розподілу/передачі, висловити зауваження, повідомити про факти розкрадання електричної енергії чи оскаржити неправомірні дії персоналу компанії можна за телефоном (0312) 61-94-96. Адреса ІКЦ: Ужгородський район, с. Оноківці,
вул. Головна, 57.

ІКЦ та «Гаряча лінія ПрАТ «Закарпаттяобленерго» працює:

  • понеділок-п’ятниця: з 8:00 до 17:00 (обідня перерва: з 12:00 до 13:00);
  • у неробочий час, а також у вихідні та святкові дні лінія працює в режимі автовідповідача з записом вхідних голосових повідомлень, які мають містити контактні дані та причину звернення.

У разі виникнення спірних ситуацій між споживачем та оператором системи з питань енергозабезпечення для об’єктивного їх розв’язання Ви маєте можливість написати звернення на Комісію, яка працює при Інформаційно-консультаційному центрі. До складу Комісії входять представники сектора НКРЕКП у Закарпатській області, Інспекції Держенергонагляду у Закарпатській області та ПрАТ «Закарпаттяобленерго». Отримати інформацію щодо порядку роботи Комісії ІКЦ можна звернувшись на «Гарячу телефонну лінію ПрАТ «Закарпаттяобленерго» за телефоном (0312) 61-94-96.

Дирекція ПрАТ «Закарпаттяобленерго»

Leave a Reply