Про це повідомив начальник служби автомобільних доріг в області Михайло Попович.
Для виконання робіт із забезпечення проїзду на автошляхах області працювало 58 працівників та 44 одиниці техніки ДП „Закарпатський облавтодор”. Машини цієї доби розчищували дороги міжнародного значення Київ-Чоп, Мукачево-Рогатин, Львів-Самбір-Ужгород та інші.
https://www.facebook.com/uazakarpattya/videos/2505256176158015/
Leave a Reply