RADIO7

#добреналаштоване

За тиждень росія обстріляла Херсонщину 258 разів — Зеленський

За тиждень росія обстріляла Херсонщину 258 разів — Зеленський

За тиждень російська армія 258 разів обстріляла 30 населених пунктів Херсонщини. Ворог не здатен ні на що, окрім розрухи, в тому числі й у себе в країні.

Про це Президент Володимир Зеленський сказав під час вечірнього відеозвернення, передає Укрінформ.

“Цієї доби, як і кожного божого дня, окупанти знов обстрілювали Херсон і громади області. Лише за один тиждень ворог 258 разів обстріляв 30 населених пунктів Херсонщини. Російська армія пошкодила і насосну станцію, яка забезпечувала подачу води в Миколаїв”, – сказав Зеленський.

Президент відзначив, що сіяти розруху усюди – це і є справжня суть тих людей, які випадково заволоділи росією, і за 20 років в їх країні панує розруха, яка лишається тільки після воєн.

“А це не війна – це вони пройшли. Вони ні на що не здатні, окрім розрухи. Це все, що вони полишають по собі. І те, що вони роблять зараз проти України, – це їхнє намагання помститись. Помститись за те, що українці вже неодноразово захищали себе від них. Україна ніколи не буде місцем для розрухи. Україна ніколи не прийме порядків від цих товаришів з Москви”, – сказав Зеленський.

Президент наголосив, що Україна зробить усе, щоб відновити кожен зруйнований окупантами об’єкт, кожен будинок, кожне підприємство.

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply