За перше півріччя 2019 року до загального фонду бюджету міста Ужгорода надійшло 456,8 млн грн податків і зборів, що на 23,3 млн грн більше від запланованого обсягу.
Найвагомішим джерелом надходжень до бюджету міста є податок на доходи фізичних осіб – 295,7 млн грн. До бюджету міста сплачено 115,5 млн грн місцевих податків і зборів (податку на майно, туристичного збору, єдиного податку).
Поповнили міську казну 10 млн грн за надання адміністративних послуг та 30,8 млн грн акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів.
За 6 місяців до бюджету Ужгорода надійшло понад 456 мільйонів гривень
![](https://radio7.com.ua/wp-content/uploads/2019/07/626a1687877fc01aa31662a1f8c16a87.jpg)
Leave a Reply