Понад чотири десятки протоколів про адміністративні правопорушення розглянули вчора на засіданні адмінкомісії в Ужгородській міській раді. Штрафи, від 340 до 1700 гривень, наклали, зокрема, за розміщення літніх терас біля кафе, на які підприємці не оформили дозвільні документи (6 протоколів); відсутність договорів на вивіз сміття (4 протоколи); відсутність урн (2 випадки). 14 протоколів розглянули за відсутність дозвільних документів на рекламоносії та вивіски; 11 – за торгівлю без дозвільних документів; 4 – за складування сміття на зеленій зоні і неприбрану прилеглу територію.
Нагадаємо, потрібно дотримуватися вимог законодавства та не порушувати Правила благоустрою міста Ужгорода.
Понад чотири десятки протоколів про адміністративні правопорушення розглянули в Ужгородській міській раді
![](https://radio7.com.ua/wp-content/uploads/2019/07/P5350225.jpg)
Leave a Reply