RADIO7

#добреналаштоване

Смертельне лікування: на Закарпатті після візиту до стоматолога померла молода дівчина

Смертельне лікування: на Закарпатті після візиту до стоматолога померла молода дівчина

Похід до стоматолога для молодої закарпатки закінчився фатально. Дівчина 1999 року народження пішла на прийом до лікаря-стоматолога у Міжгір’ї 2 тижні тому. Лікар ввів 20-річній пацієнтці препарат, на який у неї, ймовірно, була алергія. У дівчини почався анафілактичний шок. Її стан погіршувався з кожним днем і вона впала в кому.

Як розповіла журналісту інтернет-видання речниця відділу комунікації ГУНП в Закарпатській області Інеса Манзулич-Іванова, спочатку дівчину лікували у Міжгірській районній лікарні, а згодом перевели в Ужгород в обласну лікарню. Після тривалого перебування в комі 20-річна закарпатка померла. Трапилося це вчора, 1 липня. Наразі відкрито кримінальне провадження за ст. 140 КК України – Неналежне виконання професійних обов’язків.

Водночас, як переконує правоохоронців сестра померлої дівчини, лікаря-стоматолога кілька місяців тому звільнили з лікарні. Тому на якій підставі він надавав медичні послуги і чи мав право це робити, встановить комісійна експертиза. Наразі триває слідство.

Джерело:https://pmg.ua/crime/81158-pislya-vizytu-do-stomatologa-pomerla-20-richna-divchyna

Makhanets Alex

    Leave a Reply