RADIO7

#добреналаштоване

ЄС хоче запровадити єдиний цифровий гаманець для споживачів

ЄС хоче запровадити єдиний цифровий гаманець для споживачів

Європейський Союз (ЄС) вже затвердив рекордний бюджет для стимулювання розвитку технологій серед держав-членів. Виконавчий орган ЄС також надає пріоритет низці законодавчих ініціатив для гарантування особистої свободи громадян. Антимонопольні органи дуже активно прагнуть покласти край усім спробам недобросовісної конкуренції в Європейському економічному просторі.

Фінансові штрафи проти таких компаній, як Google та Facebook, є гарним прикладом діяльності регуляторів. Наступна цікава ініціатива ЄС пов’язана із запровадженням цифрового портфоліо для споживачів у державах-членах. Офіційна презентація плану, як очікується, відбудеться найближчими днями.

ЄС digital wallet

Впровадження уніфікованого програмного забезпечення такого типу забезпечить безпечний доступ громадян ЄС до державних та приватних послуг у веб-просторі.

Конкретні деталі передбачають створення мобільного застосунку, за допомогою якого громадяни 27 держав-членів входитимуть на веб-сайти органів місцевого самоврядування та установ. Таким чином, здійснення платежів із пристроїв, якими ми користуємося, буде не тільки простішим, але й безпечнішим. Цифровий гаманець створить єдину віртуальну ідентифікацію для кожного користувача.

EU flag ЄС

Поширення програмного забезпечення буде безкоштовним і вимагатиме підтвердження особи різними розумними методами. Сюди входять сканування сітківки та автентифікація датчика відбитків пальців. На додаток до державних служб, можна буде зберігати копії інших важливих файлів, таких як водійські права та конфіденційні документи.

Унікальна ідентифікація користувача буде найбільш корисною під час поїздок за кордон, оскільки це полегшить оренду автомобіля та бронювання, крім звичайних платежів. Залишається тільки натякнути законодавцям з Європейського Союзу, що кращої назви, ніж «Diia», їм не знайти.

Джерело.

Leave a Reply