RADIO7

#добреналаштоване

Ілон Маск оголосив про будівництво океанського космодрому Deimos

Ілон Маск оголосив про будівництво океанського космодрому Deimos

Ілон Маск, генеральний директор Tesla і SpaceX, оголосив в цей понеділок, що наразі в океані біля узбережжя Техасу в США будується плавучий космодром Deimos. Платформа може служити стартовим і посадковим майданчиком для ракет агентства в багаторазових ракетно-космічних місіях. Ці місії можуть включати, зокрема, Falcon 9, який вже вивів на орбіту сотні супутників сузір’я Starlink.

Для розробки SpaceX придбала дві нафтові вишки приблизно за $3,5 млн і перейменувала їх на Deimos і Phobos, на честь супутників Марса. Імовірно, Червона планета – це головна мета космічного агентства. Платформа розташована в межах досяжності від основних світових центрів, що дозволить агентству управляти надшвидкою мережею подорожей, використовуючи зорельоти для перевезення людей.

SpaceX Deimos

На додаток до міжконтинентальних польотів, міжпланетні місії згадуються як очікування інвестицій в мільйони доларів, вкладених в платформи. Очікується, що Deimos і Phobos запрацюють до кінця 2021 і що з космічними кораблями з серії Starship вони виконають пілотовані місії на Марс набагато раніше, ніж заплановано.

На сьогодні Starship SN15 успішно приземлився на платформі і показав багатообіцяючі можливості для пілотованих подорожей, що спонукало SpaceX з оптимізмом поглянути на Червону планету і спроектувати місії до 2024.

Після «невдач» прототипів SN4, SN8, SN10 і S11, які були корисні для поліпшення тесту, проведеного в травні, людство наразі трохи ближче до того, щоб виконати перші польоти на Марс, що є метою розробки Starship SpaceX.

SpaceX Deimos

Варто зазначити, що у SpaceX, безумовно, дуже цікаві плани на свій новий космодром. Крім цих дуже складних планів, компанія може також поліпшити те, що вже створено. Новий космодром може поліпшити розгортання супутників, які живлять інтернет-сервіс Starlink. У найближчі роки мережа компанії повинна продовжувати рости в геометричній прогресії. До речі, нещодавні результати Speedtest для інтернету Starlink від SpaceX виявилися дуже суперечливі. Starlink обіцяв швидкість вище, ніж у звичайного DSL або оптоволоконного Інтернету, і тест швидкості Speedtest Ookla виявив, що це правда, але тільки для певних областей. В інших випадках він навіть гірший, ніж той, що вже був у споживачів.

Джерело.

Leave a Reply