RADIO7

#добреналаштоване

Ворог поширює публікації про начебто сепаратистські плани союзників України

Ворог поширює публікації про начебто сепаратистські плани союзників України

Центр протидії дезінформації при Раді національної безпеки та оборони заявляє про поширення ворогом серії публікацій про начебто сепаратистські плани країн-союзниць України для створення зневіри українців.

Як передає Укрінформ, про це центр повідомляє у Фейсбуці.

Так, у матеріалах псевдоопозиціонерів путінського режиму йдеться про начебто сепаратистські плани українських союзників щодо території України.

Зокрема, ворог розповідає про небезпеку введення миротворчих місій на територію України, оскільки це начебто завершиться «розподілом території України» – відкатом територій до стану на 1939 рік

Серед країн, які начебто, як і росія, зазіхають на територіальну цілісність України, прокремлівські псевдоаналітики називають Угорщину, Румунію та навіть Польщу.

Після фактичної поразки повномасштабного військового вторгнення в Україну та невдалих спроб із проведенням проросійських мітингів у Сербії, Болгарії, Вірменії, Сирії ворог перейшов до безуспішної демонізації окремих країн.

Інформаційні вкиди такого штибу свідчать лише про те, що екосистема російської дезінформації та пропаганди продовжує зазнавати поразки, наголошують у Центрі протидії дезінформації.

Як повідомлялося, 24 лютого президент рф володимир путін оголосив про повномасштабне вторгнення в Україну. Російські війська обстрілюють та знищують об’єкти інфраструктури, проводять масовані обстріли житлових районів українських міст та селищ із використанням артилерії, реактивних систем залпового вогню та балістичних ракет.

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply