Самір Титичко почав малювати з 6 років, саме тоді він потрапив у свалявський дитячий будинок. Після проживання там Самір вступив до ужгородського профтехучилища. Але, як завершив навчання, залишився без житла. Тоді загубив паспорт, без якого не може працевлаштуватися. Зараз заробляє від продажу своїх картин. Ночує Самір на лавиці, там же малює свої картини.
https://www.facebook.com/uazakarpattya/videos/2045232618892029/
Leave a Reply