RADIO7

#добреналаштоване

ПРИБУТТЯ ПАПИ ФРАНЦИСКА ДО АБУ-ДАБІ

ПРИБУТТЯ ПАПИ ФРАНЦИСКА ДО АБУ-ДАБІ

Після майже шестигодинного перельоту, в неділю, 3 лютого 2019 р., о 21:48 місцевого часу, літак з Папою на борту приземлився в міжнародному аеропорту Абу-Дабі, столиці ОАЕ. Так розпочався короткий але дуже важливий історичний візит Глави Католицької Церкви: вперше Наступник святого Петра ступив на аравійський півострів.

Папа Франциск зійшов з літака через телетрап, біля виходу з якого його зустрів наслідний принц Шейх Мухаммад бен Зайд Аль Нахаян. Діти у традиційному вбранні вручили йому квіти. Далі – почесна варта, представлення делегацій в залі протокольних заходів. Врешті, щирі обійми з Великим Імамом Аль-Азгар Ахмадом Аль-Таїбом, одним з духовних авторитетів сунітської гілки ісламу, який супроводжуватиме Папу під час зустрічей, передбачених програмою візиту.

Саме з Великим Імамом Святіший Отець від’їхав з аеропорту до «Mushrif Palace» – резиденційного комплексу для почесних гостей, де Папа Франциск проживатиме протягом візиту до ОАЕ, оскільки в Абу-Дабі немає нунціатури.

Дощ як благословення

Вітаючись під час перельоту з журналістами, присутніми на борту літака, Папа Франциск зазначив, що вранці отримав повідомлення про те, що в Абу-Дабі випав дощ, що є рідкісним явищем та сприймається всіма як благословення. «Сподіваємося, що все буде саме так», – сказав Святіший Отець, а далі представив працівникам засобів комунікації свій подарунок: ікону, присвячену темі діалогу між поколіннями, на якій зображений молодий монах, що несе на своїх плечах літнього співбрата. «Мені ця тема дуже лежить на серці, думаю, що це буде викликом нашого часу», – сказав він. Далі Паоло Руффіні, Префект Дикастерії в справах комунікації, роздав копії журналістам.

https://www.facebook.com/vaticannews.uk/videos/305963743611197/

Джерело: https://www.vaticannews.va/uk/pope/news/2019-02/uk-pope-francis-uae-popes-arrival.html#play

Leave a Reply