4 – 5 лютого на високогір’ї та в горах Закарпатської області в зв’язку з відлигою утримується значна снiголавинна небезпека (III рiвень).
В гірських районах області існує загроза зсувів снігу на дороги, – повідосляють у Закарпатському гідрометеоцентрі. Управління ДСНС України у Закарпатській області звертається до відпочиваючих з проханням утриматися від походів у гори до покращення синоптичної ситуації та прислухатися до порад рятувальників.
Leave a Reply