RADIO7

#добреналаштоване

Укрзалізниця закликає країни Європи та Азії припинити співробітництво з «РЖД»

Укрзалізниця закликає країни Європи та Азії припинити співробітництво з «РЖД»

Укрзалізниця закликала усі країни Європи та Азії зупинити будь-яку взаємодію залізничних адміністрацій з країною-агресором — Російською Федерацією.

Як передає Укрінформ, про це Укрзалізниця повідомляє у Телеграмі.

Відповідне звернення розіслано до адміністрацій усіх залізниць, які здійснюють перевезення з РФ.

«Росіянине, ти вже не можеш нікуди літати, а тепер ти не зможеш нікуди і їздити. Закликаємо залізничні адміністрації всіх країн, які межують з РФ, припинити вантажне та пасажирське залізничне сполучення з цією країною. Також закликаємо припинити будь-яку взаємодію систем та виключити РЖД з усіх міжнародних організацій», – ідеться у зверненні.

«Провідник, складач поїздів, диспетчер, машиніст РЖД, який виконує злочинні накази та везе танки, воєнну техніку та окупантів до коридорів України, ти більше ніколи не будеш мати почесне звання «залізничник» — ти вбивця. Своїми діями ти вбиваєш мирне населення та чиниш геноцид над українським народом. Ти навіть у своєму найстрашнішому сні не бачив, як працювати під вибухи снарядів та постріли, днями не спавши, ризикуючи своїм життям, вивозити мирне населення з-під обстрілів. А ми працюємо так уже п’ятий день і далі будемо працювати, допоки не переможемо!», – наголосили в Укрзалізниці.

Як повідомляв Укрінформ, президент Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн заявила, що Євросоюз закриває повітряний простір для всіх російських літаків, включаючи приватні. Раніше небо для російських авіакомпаній закрила низка європейських країн.

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply