RADIO7

#добреналаштоване

Інструкція щодо навчальної тривоги сьогодні, 28 лютого, в Ужгороді та Мукачеві

Інструкція щодо навчальної тривоги сьогодні, 28 лютого, в Ужгороді та Мукачеві

Управління цивільного захисту Закарпатської обласної військової адміністрації повідомляє, що у зв’язку із введенням у країні воєнного стану 28 лютого 2022 року о 18:00 в УЖГОРОДІ та МУКАЧЕВІ буде здійснено тренування із ввімкненням територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення цивільного захисту та залученням всіх засобів доведення інформації (електричні сирени, гучномовці, радіо).
‼️ Під час тренування будуть вмикатися бойові та навчальні сигнали. Просимо всіх мешканців на практиці виконати всі заходи для укриття у захисних спорудах.
‼️ Вимкніть світло, перекрийте газ, візьміть із собою харчі, медикаменти, питну воду, документи. За можливості допоможіть дійти до укриття своїм сусідам, дітям та літнім людям.
‼️ Якщо поряд із вами немає споруд для укриття – не виходьте на вулицю, укривайтесь у власних підвалах, заглиблених чи напівзаглиблених приміщеннях або у ванних кімнатах, у крайньому випадку станьте у дверних пройомах.
‼️ Не підходьте до вікон, не проводьте фотографування та відеозйомку, оберніться спиною до вікон.
‼️ Зайнявши місце в укритті, за можливості ввімкніть Fm радіо на частоті 101,6, 101,9 або 107,2 МГц та дійте згідно з подальшими вказівка військової адміністрації.

Leave a Reply