RADIO7

#добреналаштоване

У МВФ оцінили здатність України погашати борги

У МВФ оцінили здатність України погашати борги

Міжнародний валютний фонд впевнений у спроможності України погашати борги за кредитами минулих років. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на інтерв’ю голови представництва МВФ в Україні Йости Люнгмана інтернет-виданню FinClub.

Зокрема, Люнгман зазначив, що зараз Україна входить у період порівняно високих боргових виплат і це ні для кого не було несподіванкою. Однак, на його думку, поєднання політики НБУ, спрямованої на накопичення золотовалютних резервів, і суттєва фінансова підтримка від міжнародного співтовариства означає, що Україна зможе обслуговувати свої боргові зобов’язання.

У той же час ситуація залишається нестійкою. Протягом останнього півроку міжнародні ринки капіталу позначилися певною нестабільністю. У цих умовах Україні необхідно зберегти макроекономічну стабільність, зменшувати свій борг, проводити структурні реформи, які дозволять залучити інвесторів і таким чином посилити зростання, рекомендував Люнгман.

“Якщо продовжувати податкову і бюджетну політику в її нинішньому руслі, то частка державного боргу до ВВП буде знижуватися. Всі заходи, вказані в програмі, яку підтримує МВФ, спрямовані на зменшення державного боргу”, – зазначив він.

Джерело: https://www.rbc.ua/ukr/news/mvf-otsenili-sposobnost-ukrainy-pogashat-1549970367.html

Leave a Reply