RADIO7

#добреналаштоване

Лавров назвав безперспективною вимогу ЄС виконати мінські угоди

Лавров назвав безперспективною вимогу ЄС виконати мінські угоди

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров вважає безперспективною вимогу Євросоюзу виконати мінські угоди по Донбасу для нормалізації діалогу. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на російські ЗМІ.

Повідомляється, що на прес-конференції з фінським колегою Тімо Сойні Лавров підкреслив, що у Росії та Фінляндії загальна зацікавленість у нормалізації відносин між РФ і Євросоюзом.

“З нашого боку була підкреслена безперспективність зайнятої Брюсселем позиції щодо того, що нормалізація відносин з Росією можлива тільки після виконання Москвою мінських домовленостей з українського врегулювання”, – додав він.

Лавров також в черговий раз звинуватив українську владу в саботажі мінських угод. Крім того, він заявив про нібито порушення прав і свобод, в тому числі мовних, релігійних, а також про зростання націоналістичних настроїв.

“Те, що Євросоюз і НАТО закривають очі на ці небезпечні процеси, звичайно ж, не прикрашає ці дві організації, які постійно презентують себе як зразкові демократичні структури”, – додав Лавров.

Джерело: https://www.rbc.ua/ukr/news/timoshenko-sozdadim-usloviya-ukraintsy-zhili-1549969385.html

Leave a Reply