RADIO7

#добреналаштоване

У Чопі прикордонники провели акцію: “Разом проти корупції. Не мовчи, повiдом!”

У Чопі прикордонники провели акцію: “Разом проти корупції. Не мовчи, повiдом!”

Впродовж серпня у Чопському прикордонному загоні проводили антикорупційну акцію: “Разом проти корупції. Не мовчи, повiдом!”
Метою заходу було проведення монiторингу ефективностi впроваджених антикорупцiйних заходiв, проведення відповідної роботи як з персоналом загону, так і з жителями прикордоння. Посадовцями було здійснено  монiторинг громадської думки, опитування мешканців прикордоння та подорожуючих щодо їх ставлення до якості виконання прикордонниками службових завдань, культури служби, можливого втягування у протиправну діяльністъ. У результаті опитування скарг та повідомлень від місцевих жителів щодо неправомірних або незаконних дій прикордонних нарядів не надходило.
У ході акції було проаналізовано стан антикорупційної діяльності у Чопському прикордонному загоні. Так, за час проведення заходів було викрито та затримано інспектора прикордонної служби загону, який за хабар розміром 40000 гривень погодився сприяти правопорушникам у незаконній діяльності. Водночас, було зафіксовано сім випадків відмови правоохоронцями від неправомірної винагороди на загальну суму майже 120 тисяч гривень.
Також під час бесід та опитувань громадянам пояснили порядок дій при виявленні фактів хабарництва чи інших корупційних проявів з боку прикордонників, контакти службових осіб, адреси,  за якими можна надіслати звернення.
Зокрема, повідомити про корупцію можна:
на головній сторінці офіційного вебсайту Держприкордонслужби України за посиланням: Актуальні новини, розділ «Повідомити про факти корупції»;
за телефонами служби «Довіра» Держприкордонслужби: 0 800 218808; 0598; +38 044 5276363 та на електронну поштову скриньку служби «Довіра»: dovira@dpsu.gov.ua;
уповноваженим посадовим особам підрозділу Адміністрації Держприкордонслужби з питань запобігання і виявлення корупції за телефоном: +38 044 5276212 та на електронну поштову скриньку: antikorADPSU@dpsu.gov.ua.

Leave a Reply