RADIO7

#добреналаштоване

ПЕРЕПРАВНИКАМ УХИЛЯНТІВ, ЗАТРИМАНИМ ПРИКОРДОННИКАМИ НАПРИКІНЦІ КВІТНЯ, ЗАГРОЖУЄ ДО СЕМИ РОКІВ ПОЗБАВЛЕННЯ ВОЛІ

ПЕРЕПРАВНИКАМ УХИЛЯНТІВ, ЗАТРИМАНИМ ПРИКОРДОННИКАМИ НАПРИКІНЦІ КВІТНЯ, ЗАГРОЖУЄ ДО СЕМИ РОКІВ ПОЗБАВЛЕННЯ ВОЛІ

Справу двох закарпатців та одного харків’янина, затриманих прикордонниками в Ужгородському районі за незаконне переправлення групи чоловіків призовного віку з України до Словаччини, передано до суду.
Нагадаємо, що наприкінці квітня цього року спільною міжвідомчою групою у складі оперативних співробітників Чопського загону, представників міграційної поліції, слідчих Ужгородського РУП ГУНП в Закарпатській області та за процесуального керівництва Ужгородської  окружної прокуратури виявлено і задокументовано канал незаконного переправлення чоловіків призовного віку (18-60 років) через державний кордон України. Організована злочинна група планувала за грошову винагороду на загальну суму 13500 доларів США здійснити перевезення трьох громадян України, що мали намір ухилитися від військової служби, до Словаччини. Правопорушників затримали поблизу населеного пункту Перечин.
Тоді у результаті проведення санкціонованих обшуків у підозрюваних також було вилучено транспортні засоби, мобільні телефони, банківські картки, набої тощо. Фігурантів справи помістили до ізолятора тимчасового тримання ГУНП в Закарпатській області.
Подальшу долі правопорушників вирішить суд. Відповідно до ст.332 ККУ  «Незаконне переправлення осіб через державний кордон
України», підозрюваним загрожує до 7 років позбавлення волі.

Leave a Reply