RADIO7

#добреналаштоване

Рятуйся і тікай: Кулеба пропонує спецпрограму для солдатів рф, які не хочуть воювати в Україні

Рятуйся і тікай: Кулеба пропонує спецпрограму для солдатів рф, які не хочуть воювати в Україні

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба оголосив пропозицію запустити спеціальну програму для російських військових, які більше не хочуть воювати в Україні.

Як передає Укрінформ, про це йдеться у надісланій Reuters заяві.

«Меседж такий: рятуйся і тікай. Складайте зброю, здавайтеся українським військам і отримайте можливість почати нове життя. Я впевнений, що ця пропозиція варта того, щоб її запропонувати, бо навіть якщо один російський солдат складе зброю і вирішить піти – це означатиме врятовані українські життя та наближення миру», – написав Кулеба.

Глава МЗС також закликав Європейський Союз заборонити видачу віз російським туристам, назвавши цей захід доцільним, оскільки більшість росіян підтримала геноцидну загарбницьку агресію країни проти України.

«Час напівзаходів уже минув. Тільки жорстка і послідовна політика може дати результат. Відмова у видачі віз російським туристам і деяким іншим категоріям людей стане відповіддю на геноцидну загарбницьку агресію росії в центрі Європи, яку підтримує переважна більшість громадян росії», – зазначив Кулеба.

Раніше міністр заявив, що заборона видачі віз громадянам рф є питанням самоповаги європейців.

Як повідомлялося, міністри закордонних справ країн Євросоюзу під час неформальної зустрічі у Празі 30 – 31 серпня обговорять питання щодо розв’язаної росією війни проти України та туристичних віз для росіян.

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply