RADIO7

#добреналаштоване

США готують допомогу для української енергосистеми – Reuters

США готують допомогу для української енергосистеми – Reuters

Штати мають намір сьогодні оголосити про пакет допомоги для відновлення потужностей української енергетичної системи.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, про це пише Reuters із посиланням на високопоставленого американського чиновника.

 

“Державний секретар США Ентоні Блінкен у вівторок оголосить нову допомогу для відновлення української енергетики на тлі російських обстрілів”, – йдеться у матеріалі.

 

Зазначається, що оголошення буде зроблено у Бухаресті під час зустрічі нової енергетичної координаційної групи, до якої входять країни G7 та інші держави. За словами співрозмовника Reuters, Блінкен використає зустріч, аби “розповісти про те, що США вже вдалося мобілізувати та про наміри доставити це обладнання до України якомога швидше протягом найближчих тижнів”.

 

Reuters додає, що Вашингтон працює з американськими компаніями та європейськими державами над пошуком обладнання, необхідного для відновлення високовольтних станцій, пошкоджених російськими ракетними ударами. “Співрозмовник не уточнив, про яку саме допомогу йдеться, чи її приблизну вартість”, – зауважує агентство.

Як повідомляв Укрінформ, у НАТО не виключають, що росія продовжить докладати зусиль для руйнування критичної інфраструктури України.

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply