RADIO7

#добреналаштоване

США готові надати Україні всі необхідні можливості для протидії рф – глава Пентагону

США готові надати Україні всі необхідні можливості для протидії рф – глава Пентагону

Міністр оборони США Ллойд Остін провів телефонну розмову з міністром оборони України Олексієм Резніковим.

Як передає Укрінформ, про це Остін повідомив у Tвітері.

«Обговорив зі своїм колегою Олексієм Резніковим потреби українських військових. Я ще раз підтвердив нашу стійку підтримку в передачі Україні необхідних можливостей для протидії російській агресії», – написав Остін.

Глава Пентагону також повідомив українському міністру про подальшу координацію США та їх союзників і партнерів щодо спільних зусиль у питанні безпекової допомоги Україні.

У свою чергу, Резніков поділився з Остіном своєю оцінкою щодо ситуації на полі бою на сході України.

Як повідомялв Укрінформ, 9 травня президент США Джо Байден затвердив Закон S. 3522 про ленд-ліз та захист демократії в Україні-2022, який дозволить задіяти програму прискореної допомоги Україні з боку Сполучених Штатів.

Проєкт Закону про ленд-ліз та захист демократії в Україні був ухвалений минулого місяця обома палатами Конгресу США. Зокрема, Сенат одностайно підтримав документ 6 квітня, а Палата представників проголосувала 28 квітня. Документ дозволяє президентові США використовувати програму ленд-лізу для прискореної передачі в Україну зброї, військової техніки, медикаментів, продуктів харчування тощо. Передбачається, що країна-одержувач сплатить їхню вартість пізніше.

Програма ленд-лізу діяла під час Другої світової війни. Вона дала США змогу оперативно надавати союзникам зброю.

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply