RADIO7

#добреналаштоване

Спроба білорусі вступити у війну проти України стане для неї самогубством – розвідка

Спроба білорусі вступити у війну проти України стане для неї самогубством – розвідка

Спроба білорусі вступити у війну проти України стане для неї самогубством.

Про це в ефірі FREEДОМ заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов, пояснюючи чи небезпечний олександр лукашенко для Української держави, передає Укрінформ із посиланням на ГУР.

Представник ГУР пояснив, що інформація про те, що білорусь нібито готує наступ, поширюється спеціально. Такі фейки вигідні для росії. Так країна-агресор намагається налякати українців.

За його словами, “інформаційно-психологічні спеціальні операції дуже часто переслідують одночасно кілька цілей. І в даному випадку ми бачимо різні цілі, тобто з одного боку посіяти паніку серед населення, серед українців, в тому числі жителів прикордонних районів і областей. І дезорієнтувати українські сили оборони, розсередити сили, перекинути сили з інших напрямків. Ну і також об’єктом і цілями цієї спеціальної психологічної операції інформаційної є сама білорусь і білоруси, тобто нагнітання. Зробити так, щоб заіскрило, і все-таки втягнути саму білорусь в повномасштабну війну, чого до цього моменту не було”.

Він зазначив, що зараз дуже важливо розуміти, які цілі перед собою ставить ворог. Не можна піддаватися на подібного роду провокації.

“Ми не говоримо про те, що від режиму лукашенка немає загрози. Вона є, і лукашенко допомагає путіну і зброєю, і боєприпасами, і бронетехнікою. Він надає свій повітряний простір для ударів по Україні, але говорити про те, що в найближчому часі відбудеться повномасштабне вторгнення і втягування білорусі вже в наземну операцію, сьогодні ми не можемо”, – додав представник ГУР.

Як повідомляв Укрінформ, Генеральний штаб Збройних сил України назвав “вкидами” інформацію про начебто план ворога атакувати Україну з боку північних кордонів наприкінці листопада.

Фото: ГУР

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply