RADIO7

#добреналаштоване

росіяни поширюють фейк про нібито намір України захопити у Придністров’ї склад боєприпасів

росіяни поширюють фейк про нібито намір України захопити у Придністров’ї склад боєприпасів

російська пропаганда поширює фейк про нібито наміри України вторгнутися у невизнану “Придністровську молдавську республіку” (ПМР) заради “найбільшого у східній Європі складу з боєприпасами”, розташованого в селищі Ковбасна.

Як передає Укрінформ, про це Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки повідомляє у Фейсбуці.

Ковбасна є невеликим селищем, розташованим поблизу кордону з Україною. Цінність його полягає у наявності складу боєприпасів, який, за словами пропагандистів, нібито є “найбільшим у Східній Європі”.

росіяни переконують, що захоплення цього складу нібито дозволить Україні вести бойові дії протягом 10 років.

Так, після спам-обстрілів місцевого населення в самому селищі Ковбасна і над ним негайно з’явилися “українські диверсанти і дрони”.

Фото: Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки

У Центрі зазначають, що насправді складам у Ковбасній вже 73 роки. Останній раз їх поповнювали під час виводу радянських військ з території колишніх “народних демократій”.

“Увесь цей мотлох зберігають під охороною російських військ. І ось кремлівським “геополітикам” спало на думку, що Україна настільки обеззброєна (незважаючи на регулярні наростаючі поставки сучасної зброї), що вона “не впорається без Ковбасної”, – заявили у Центрі.

Як повідомляв Укрінформ, 26 квітня стало відомо про вибухи на радіотелецентрі біля селища Маяк на території так званої ПМР. Напередодні в будівлі “Міністерства державної безпеки” самопроголошеного Придністров’я у Тирасполі сталася серія вибухів, обійшлося без жертв.

Головне управління розвідки Міноборони України заявило, що вибухи в Тирасполі є спланованою провокацією російських спецслужб.

28 квітня стало відомо, що у Придністров’ї оголосили воєнні збори, метою яких назване “забезпечення 100% укомплектованості особистого складу миротворчого контингенту Придністровської молдавської республіки, а також забезпечення зайнятістю працездатного населення республіки”.

Владислав

    Leave a Reply