RADIO7

#добреналаштоване

Холера і дизентерія: майже 100 тисячам людей у Маріуполі загрожують смертельні хвороби

Холера і дизентерія: майже 100 тисячам людей у Маріуполі загрожують смертельні хвороби

У заблокованому Маріуполі близько 100 тисячам людей загрожують смертельні хвороби через антисанітарію.

Про це у Телеграмі повідомляє Маріупольська міська рада, передає Укрінформ.

«Холера, дизентерія та кишкова паличка. Близько 100 тисячам маріупольців загрожує смертельна небезпека не тільки через обстріли, а й нестерпні умови життя та антисанітарію», – йдеться у повідомленні.

Як наголошується, зараз температура повітря у місті сягає 20 градусів, і скоро в Маріуполі можуть спалахнути смертоносні епідемії – через відсутність централізованого водопостачання та каналізації, розкладання тисяч трупів під завалами, катастрофічного браку питної води та їжі.

За словами Маріупольського міського голови Вадима Бойченка, загарбники не в змозі або не зацікавлені в тому, щоб забезпечити населення в місті продуктами, водою та медикаментами. «Вони блокують всі спроби евакуації. А без цього люди будуть помирати. Адже зараз в зруйнованому Маріуполі середньовічні умови життя. Потрібна негайна та повна евакуація», – наголосив посадовець.

Як повідомлялося, агресія росії спричинила у Маріуполі одну з найбільших гуманітарних катастроф. Загарбники бомблять беззбройних мешканців, блокують гуманітарну допомогу.

Маріупольський міський голова раніше заявляв, що від початку російського вторгнення у місті загинули до 20 тисяч мирних жителів. За даними Головного управління розвідки МОУ, у Маріуполі зафіксовано перебування 13 російських мобільних крематоріїв для зачищення вулиць від тіл загиблих цивільних мешканців. Усіх потенційних свідків звірств загарбники намагаються ідентифікувати через фільтраційні табори та знищити.

Фото: Stringer, Anadolu Agency

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply