РАДІО 7

#добреналаштоване

Рада ухвалила звернення до США з проханням зупинити будівництво “Північного потоку-2”

Рада ухвалила звернення до США з проханням зупинити будівництво “Північного потоку-2”

Народні депутати підтримали постанову №5520 про звернення до Конгресу США щодо запровадження санкцій проти будівництва газопроводу “Північний потік-2”.

Звернення ухвалили під час засідання Верховної  Ради.

“За” висловились 292 нардепи. Зокрема  23 голоси дала фракція “Європейська солідарність”, 217 голосів – “Слуга народу”, 17 – “Голос”, 12 – “Довіра”, 10 – “Батьківщина” та 7 – “За майбутнє”. Не голосували нардепи від “Опозиційної платформи за життя”.

Таким чином, України закликає США використати всі можливі законні інструменти, щоб зупинити будівництво російського газопроводу шляхом запровадження санкцій.

У пояснювальній записці до постанови йдеться, що газопровід є одним з інструментів Росії у гібридній війні проти України. Водночас метою “Північного потоку-2” є розділення Європи, посилення залежності ЄС від постачання російського газу та створення механізму тиску на Україну та інші держави Європи.

Саме для відвернення ворожих дій РФ українські депутати вважають за доцільне звернутись до палат Конгресу з проханням посилити санкційний тиск та завадити завершенню будівництва газопроводу.

Джерело.

Leave a Reply