RADIO7

#добреналаштоване

путін не готовий до кардинальних змін у керівництві міноборони – радник Монастирського

путін не готовий до кардинальних змін у керівництві міноборони – радник Монастирського

Президент рф володимир путін наразі не готовий до кардинальних змін у керівництві міністерства оборони рф.

Таку думку висловив виконавчий директор Українського інституту майбутнього, радник міністра внутрішніх справ Вадим Денисенко у Фейсбуці, передає Укрінформ.

Зокрема, експерт звернув увагу на нещодавню зустріч путіна з керівником росгвардії Віктором Золотовим, зауваживши, що вона “була зовсім не прохідною”.

“Якщо коротко, в рф почалася гонка за крісло неубитого шойгу (міністр оборони рф – ред.). І головним претендентом зараз стає саме Віктор Золотов, який свого часу був керівником особистої охорони путіна, а останні 7 років вірою і правдою служить путіну в росгвардії”, – зазначив Денисенко.

Водночас, за його словами, путін не готовий до кардинальних змін, і ситуація перебуває в підвішеному стані.

“путін давно, ще кілька місяців тому відсторонив від роботи і керівника Генштабу герасимова, і самого шойгу (перший взагалі зник, а другому доручають ритуальні функції). Але ставити на нових, навіть перевірених людей страшно”, – вважає Денисенко.

На його думку, для цього є три причини. “Перша – це визнати, що все йде не за планом, друга – отримати в своєму оточенні яструбів-стерв‘ятників (саме такий новий вид), які почнуть перебудовувати всю силову вертикаль під себе і можуть порушити баланс армія-фсб, а також є ще одна, психологічна, причина: путін дуже складно прощається з людьми”, – зазначив експерт.

Утім, за його словами, для українців така теоретично можлива зміна “особливо нічого не означатиме”.

“Лінія буде та сама, підходи не зміняться. Тому, як у мирні часи казали, запасаємося попкорном”, – зауважив Денисенко.

Як повідомляв Укрінформ, раніше Денисенко заявив, що міністр оборони сергій шойгу перестав відігравати будь-яку роль у міноборони рф ще три місяці тому.

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply