RADIO7

#добреналаштоване

Прорахунок рф в Україні призвів до непосильних втрат російської армії – Міноборони Британії

Прорахунок рф в Україні призвів до непосильних втрат російської армії – Міноборони Британії

Російське військове керівництво недооцінило всю силу українського опору, що в свою чергу призвело до очевидних оперативних невдач для загарбників.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міноборони Великої Британії у Tвітері.

«Недооцінка росією українського опору та її планування за «найкращим сценарієм» призвели до очевидних оперативних невдач, не давши президенту путіну оголосити про значний військовий успіх в Україні на параді в день перемоги 9 травня», – заявили у відомстві.

У Міноборони додали, що російський план вторгнення, швидше за все, був заснований на помилковому припущенні, що Україна чинитиме обмежений опір, а війська рф зможуть швидко оточити міста й обійти ці населені пункти.

«Це припущення змусило російські війська спробувати провести початковий етап операції з легким, точним підходом, призначеним для досягнення швидкої перемоги з мінімальними витратами. Цей прорахунок призвів до непосильних втрат і подальшого зниження оперативної спрямованості росії», – додали у відомстві.

Як повідомлялося, 24 лютого росія почала новий етап восьмирічної війни проти України – повномасштабний наступ. Ворог здійснює масовані обстріли та бомбардування мирних українських міст і сіл. ЗСУ, Національна гвардія, сили Територіальної оборони та весь український народ ефективно чинять спротив російським військам і завдають їм великих втрат.

Після початку війни проти росії було запроваджено масштабні санкції з боку світової спільноти.

Фото: Генштаб ЗСУ

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply