RADIO7

#добреналаштоване

Кулеба пояснив, як змінюється поняття перемоги над росією

Кулеба пояснив, як змінюється поняття перемоги над росією

Україна нині під час агресії рф є єдиним місцем в Європі, де люди гинуть за цінності, на яких базується Європейський Союз.

Як передає Укрінформ, про це в інтерв’ю Financial Times заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

«Якщо ми не отримаємо статус кандидата (в члени ЄС – ред.), це означатиме лише одне, що Європа намагається нас обманути. І ми не збираємося цього проковтувати. Україна – єдине місце в Європі, де люди гинуть за цінності, на яких базується ЄС. І я вважаю, що це потрібно поважати», – сказав він.

За словами Кулеби, ще три місяці тому Україна навіть не мала перспективи членства в ЄС, а зараз в ЄС вже обговорюють, скільки часу це займе.

Міністр зазначив, що США та ЄС вже відчувають, що перемога України в російсько-українській війні буде і їхньою перемогою, і тому він вірить, що західний світ підтримуватиме Україну.

Кулеба також вважає, що перемога України над росією є поняттям, що змінюється.

«У перші місяці війни перемога для нас виглядала у відведенні російських військ на позиції, які вони займали до 24 лютого, і розплата за нанесені збитки. Тепер, якщо ми будемо досить сильні на військовому фронті і виграємо битву за Донбас, що буде вирішальним для подальшої динаміки війни, то, безумовно, перемога для нас у цій війні буде звільненням решти наших територій», – заявив міністр.

Він переконаний, що лише поразка росії дозволить Україні знову відкрити свої чорноморські порти та відновити експортну економіку.

Як повідомлялося, 18 квітня Президент Володимир Зеленський передав главі представництва Європейського Союзу Матті Маасікасу заповнену першу частину анкети-опитувальника для отримання Україною статусу кандидата на членство в ЄС.

Президент Зеленський підписав заявку на членство України в Європейському Союзі 28 лютого 2022 року.

Фото: МЗС

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply