RADIO7

#добреналаштоване

Південна Корея має намір обмежити монополії Google і Apple

Південна Корея має намір обмежити монополії Google і Apple

Південна Корея має намір прийняти важливу поправку до закону, яка може змусити Apple і Google відмовитися від свого контролю над збором комісійних з розробників. Якщо відповідне рішення набере чинності, то цей випадок стане першим подібним обмеженням у світовій практиці, який безпосередньо вплине на прибуток технологічних гігантів. За даними агентства Reuters, парламентський комітет Південної Кореї вже проголосував за поправку сьогодні вранці. Парламент може проголосувати остаточно вже сьогодні ввечері.

Компанії Apple і Google стягують з розробників застосунків 30% комісійних за покупки всередині застосунків. Однак за останній рік вони знизили ці збори до 15% при доходах менш як $1 млн. Обидві компанії вважають, що їхні методи покупки застосунків забезпечують розробникам надійну і безпечну основу для заробітку та запобігання шахрайству.

apple - google

У відповідь на нову поправку до Закону Південної Кореї компанія Apple заявила, що цей крок може бути небезпечний для користувачів з точки зору конфіденційності. Вона вважає, що цей крок піддасть користувачів, які купують цифрові товари з інших джерел, ризику шахрайства, підірве їх захист конфіденційності, ускладнить управління покупками. Компанія додала, що цей крок скорочує можливості для більш ніж 482 тис. зареєстрованих розробників Apple в Південній Кореї, які на сьогодні заробили $7,3 млрд. Для порівняння, продажі в Google Play Store досягли в Південній Кореї позначки $4,3 млрд.

У США в цьому місяці був представлений двопартійний законопроект, спрямований на обмеження домінування Apple і Google над системами оплати застосунків в їх магазинах. Крім урядів, такі компанії, як Epic Games і Spotify, також критикують несправедливі комісії.

google Play Store

Як кажуть, однією з відповідей платформ на південнокорейську ініціативу може стати зниження в пошуковій видачі застосунків, які відмовляться від фірмових платіжних систем. У будь-якому випадку, за цією ситуацією напевно уважно стежать законодавці і з інших країн. Триматимемо вас в курсі новин.

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply