RADIO7

#добреналаштоване

П’ять з дев’яти: відомо, хто перевозитиме пасажирів у Мукачеві по 5 маршрутам

П’ять з дев’яти: відомо, хто перевозитиме пасажирів у Мукачеві по 5 маршрутам

Сьогодні, 24 січня, відповідно до рішення виконкому Мукачівської міської ради від №377 «Про оголошення конкурсу на перевезення пасажирів міськими автобусними маршрутами загального користування» відбулось засідання міського комітету з проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в місті Мукачево.

За інформацією Управління міського господарства Мукачівського міськвиконкомуна конкурс виносилось 9 маршрутів, а саме: №1, №6, №8, №10, №13, №14, №16, №17, №18.

Так, за результатами проведеного конкурсу, переможцями на маршрутах стали:
Маршрут №1 «ЗЗ МАФ – вул. Свято-Михайлівська» – ФОП Шпак Василь Іванович;
Маршрут №8 «вул. Окружна – вул. Франка Івана» – ФОП Головачко Василь Іванович;
Маршрут №10 «вул. Митрополита Володимира – вул. Гвардійська» – ФОП Бідзіля Михайло Михайлович;
Маршрут №16 «вул. Франка Івана – вул. Коцюбинського Михайла» – ФОП Різак Михайло Михайлович;
Маршрут №17 «вул. Закарпатська – завод «Флекс»» – ФОП Габона Мирослав Яношович.

На маршрути №6 «вул. Митрополита Володимира – Залізничний вокзал», №13 «вул. Гойди Юрія – вул. Тимірязєва Климента», №14 «вул. Свято-Михайлівська – вул. Тімірязєва Климента», №18 «вул. Окружна – вул. Росвигівська» заяв про участь у конкурсі не надійшло.

Також зазначається, що в засіданні конкурсного комітету взяв участь начальник Управління патрульної поліції в Закарпатській області Юрій Марценишин, який звернув увагу перевізників на необхідності неухильного дотримання водіями які надають послуги з перевезення пасажирів громадським транспортом правил дорожнього руху, необхідності щоденного проведення перевізниками передрейсового технічного огляду маршрутних транспортних засобів та медичного огляду водіїв.

Також було наголошено на необхідності забезпечення наявності у водіїв необхідної технічної документації на транспортний засіб, належним чином погоджених та затверджених паспорту маршруту та графіку руху.

Джерело: https://goloskarpat.info/business/5c49a177ee0de/?utm_content=03131

Leave a Reply