RADIO7

#добреналаштоване

В Австралії температура перевищила 48 градусів

В Австралії температура перевищила 48 градусів

У штаті Південна Австралія температура перевищила 48 градусів за Цельсієм. Як повідомляє телеканал ABC, у місті Седуна другий день поспіль температура тримається на рівні 48,6 C.

У столиці штату, місті Аделаїда температура перевищила рекорд 1939 року, піднявшись до 46,6° С. Метеоролог Гіларі Вілсон зазначила, що надспекотна погода встановилася по всьому штату.

“Це неймовірно, але так багато рекордів було побито всього за один день”, – сказала Вілсон. За останню добу через спеку до медиків звернулися 44 людини. На тлі аномально високих температур енергетики вже попередили про можливі перебої з електрикою в штатах Південна Австралія і Вікторія.

Унаслідок аномальної спеки в Австралії загинули понад 90 диких коней. Про це повідомили представники місцевої влади, передає ВВС. Мертвих та вмираючих тварин знаходили минулого тижня біля пересохлих джерел неподалік міста Еліс Спрінг. Це було єдине їхнє місце водопою в регіоні і коням просто було нікуди йти. На місці виявили близько 40 тварин, померлих від спраги та голоду. Коней, які були на межі смерті, довелося вбити. «Я був спустошений. Я ніколи не бачив нічого подібного — всі мертві. Я не міг повірити, що сталося так», — розповів місцевий житель Ральф Тернер, який натрапив на загиблих тварин. Коней, які вижили, та кілька інших видів диких тварин місцева влада планує відправити в сусідній регіон. Інакше вони також можуть загинути від спраги. Коні не єдині тварини, які постраждали через спеку в Австралії. У Новому Південному Вельсі кілька днів масово гинули щурі.

 

Джерело: https://nv.ua/ukr/world/countries/speka-b-ye-rekordi-v-avstraliji-temperatura-perevishchila-48-gradusiv-50002963.html

https://hromadske.ua/posts/cherez-anomalnu-speku-v-avstraliyi-zaginuli-ponad-90-konej

Leave a Reply