RADIO7

#добреналаштоване

Обстріл крейсеру «москва»: у росії на 16 крилатих ракет стало менше

Обстріл крейсеру «москва»: у росії на 16 крилатих ракет стало менше

Виведення з ладу ракетного крейсера “Москва” з 16-ма крилатими ракетами зменшило сумарний залп крилатих ракет кораблів ЧФ РФ, що перебувають наразі в Чорному морі, з 72 до 56.

Як передає Укрінформ, про це в Фейсбуці повідомляє керівник Інституту чорноморських стратегічних досліджень Андрій Клименко.

«Після того, як ракетний крейсер “Москва” з 16-ма крилатими ракетами виведено з ладу, сумарний залп крилатих ракет кораблів ЧФ РФ, що перебувають наразі в Чорному морі, зменшився з 72 до 56», – йдеться в повідомленні.

Крім того, за інформацією Клименка, в Чорному морі перебувають такі ракетні кораблі чф рф із крилатими ракетами “Калібр”: фрегат «Адмирал Эссен» (8 ракет), фрегат «Адмирал Макаров» (8 ракет), корвет «Вышний Волочёк» (8 ракет), корвет «Ингушетия» (8 ракет), корвет «Грайворон» (8 ракет), підводний човен «Ростов-на-Дону» (4 ракети), підводний човен «Старый Оскол» (4 ракети), підводний човен «Великий Новгород» (4 ракети), підводний човен «Колпино» (4 ракети).

Сумарна кількість ракет в «Калібрі» – 56.

Клименко також повідомив, що в Середземному морі у зв’язку з перекриттям проток Туреччиною знаходяться ще такі ракетні кораблі: 1 ракетний фрегат («Адмирал Григорович», ЧФ), 1 ракетний корвет («Орехово-Зуево», ЧФ), 2 ракетних підводних човни («Новороссийск» та «Краснодар», ЧФ). Крім того, там перебувають також 2 ракетних крейсери одного типу з ркр “Москва” (“Varyag”, Тихоокеанський флот та “Marshal Ustinov”, Північний флот ); за класифиікацією НАТО – Guided Missile destroyers) – “Vice-Admiral Kulakov”, Північний флот; “Admiral Tributs”, Тихоокеанський флот; 1 ракетний фрегат “Admiral Kasatonov”, Північний флот. Останній фрегат, повідомив експерт, є носієм гіперзвукових ракет “Циркон”.

«Як мінімум, 4-х з них не пропустила до Чорного моря Туреччина 28 лютого», – наголосив Клименко.

Як повідомляв Укрінформ, 13 квітня українські військові підбили російський крейсер “Москва” ракетами “Нептун”, завдавши йому серйозних ушкоджень.

Радник глави Офісу Президента Олексій Арестович в ефірі “Фейгін live” також поінформував про пожежу на флагмані російського флоту. За його словами, на “Москві” перебувало 510 членів екіпажу, а ліквідація пожежі ускладнена штормом. Він також підтвердив, що це саме той “військовий корабель”, який вимагав здатися захисників острова Зміїний.

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply