RADIO7

#добреналаштоване

Ситуація у пунктах пропуску на західному кордоні

Ситуація у пунктах пропуску на західному кордоні

За добу 13 квітня західні кордони України з ЄС та Молдовою перетнули понад 71 тисяча осіб та більше 16 тисяч транспортних засобів. Стан пасажиропотоку на західній ділянці кордону залишається стабільним.
👈 З України минулої доби вибули близько 39 тисяч осіб. Більше 23 тисяч з них перетнули кордон з Польщею, решта прослідували до інших країн-членів ЄС та Молдови.
👉 До України за минулу добу прибули понад 31 тисяча осіб, 27 тисяч з яких – українці. Оформлено понад 500 транспортних засобів з гуманітарними вантажами.
⚠️ НАГАДУЄМО, що відстежувати завантаженість пунктів пропуску для перетину кордону до ЄС і Молдови (у Чернівецькій області) можна на фейсбук-сторінці Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон. Дані оновлюються кожні три години.
❗️ ЗВЕРТАЄМО УВАГУ, що пропуск осіб через державний кордон здійснюється уповноваженими службовими особами Державної прикордонної служби України за дійсними паспортними чи іншими, передбаченими законодавством та міжнародними договорами, документами. При цьому, у виключних випадках, прикордонники можуть приймати окремі рішення щодо пропуску осіб, які їдуть за кордон з гуманітарною метою в пошуках захисту від російської агресії. Чим більше документів, виданих державними органами України, така особа зможе пред’явити під час паспортного контролю, тим легше можна прийняти рішення щодо її пропуску. Також прикордонники можуть враховувати чи велися бойові дії, чи працюють ЦНАПи та інші державні установи в регіоні, з якого прямує людина.
☝️ ЗАЗНАЧИМО, що у випадках, визначених законодавством, для перетинання державного кордону громадяни крім паспортних документів повинні мати також інші підтверджуючі документи.

Джерело.

Leave a Reply