RADIO7

#добреналаштоване

Нова Зеландія вводить санкції проти центробанку і найбільших фінустанов рф

Нова Зеландія вводить санкції проти центробанку і найбільших фінустанов рф

Уряд Нової Зеландії оголосив, що запроваджує нові санкції проти найбільших банків і фінансових установ рф через вторгнення в Україну.

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на сайт уряду країни.

«Нова Зеландія вводить санкції проти 18 російських фінансових організацій, включаючи Центральний банк росії та Фонд національного добробуту, а також низки інших найбільших фінансових установ країни, які володіють приблизно 80% загального обсягу банківських активів російської федерації», – заявила міністр закордонних справ Наная Махута.

Як зазначається, ці санкції призначені для накладання економічних і політичних витрат, зокрема, для організацій, які фінансують вторгнення в Україну, що продовжується.

«Цим останнім раундом санкцій Нова Зеландія приєднується до країн по всьому світу, які наклали жорсткі покарання на президента путіна і систему, яка фінансує його незаконне вторгнення», – йдеться у заяві Махути.

Наголошується, що під санкції потрапили Альфа-Банк, Банк росія, Банк «Відкриття», Чорноморський банк розвитку та реконструкції, Центральний банк рф, Кредитний банк москви, Газпромбанк, Генбанк, Промислово-ощадний банк, Новікомбанк, Россільськогоспбанк, Російський національний комерційний банк, Російський фонд прямих інвестицій, Сбербанк, Совкомбанк, СМП Банк, Зовнішекономбанк, ВТБ.

«Ми глибоко стурбовані повідомленнями про жорстокість з боку російських сил. Нова Зеландія продовжує засуджувати війну путіна та підтримує розслідування Міжнародним кримінальним судом звірств, скоєних щодо громадян України», – заявила міністр.

Як повідомляв Укрінформ, 24 лютого президент рф володимир путін оголосив про повномасштабне вторгнення в Україну. Російські війська обстрілюють та знищують об’єкти інфраструктури, проводять масовані обстріли житлових районів українських міст та селищ із використанням артилерії, реактивних систем залпового вогню та балістичних ракет.

Європейський Союз, США, інші країни застосували потужні санкції проти росії як країни-агресора.

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply