RADIO7

#добреналаштоване

Інформація управління освіти про відновлення роботи дитсадків в Ужгороді

Інформація управління освіти про відновлення роботи дитсадків в Ужгороді

Із понеділка, 18 квітня, в Ужгороді відновлюють роботу закладів дошкільної освіти та дошкільних відділень закладів загальної середньої освіти. Як інформує управління освіти Ужгородської міської ради, дозволено відвідування вихованцям старших, середніх та ІІ молодших груп, які станом на 24 лютого 2022 року були зараховані до закладів.
✅ На період дії воєнного стану буде забезпечено тимчасове зарахування дітей дошкільного віку, що належать до категорії внутрішньо переміщених осіб і яким станом на 1 жовтня 2021 року виповнилося 4 роки, батьки/один з батьків таких дітей працюють або самозайняті.
✅ Для зарахування дитини з числа внутрішньо переміщених осіб необхідно звернутися до управління освіти (пл. Жупанатська, 3; перший поверх, каб.№ 5; вівторок, четвер з 09.00 до 12.00 та з 14.00 до 16.30 год; номер телефону 0668467910) з такими документами:
➡️ свідоцтво про народження дитини;
➡️ документ, що підтверджує статус дитини з числа внутрішньо переміщених осіб;
➡️ документ, що підтверджує місце роботи/самозайнятість одного з батьків дитини;
➡️ медичну довідку, видану відповідно до статті 15 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», разом з висновком про те, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти.

Leave a Reply