RADIO7

#добреналаштоване

Нова Пошта запускає доставку з онлайн-магазинів Туреччини

Нова Пошта запускає доставку з онлайн-магазинів Туреччини

Турецькі товари, зокрема одяг, взуття, домашній текстиль та постільна білизна мають попит в українців. Тепер у них з’явилася можливість замовляти товари безпосередньо – через платформу NP Shopping компанії Нова Пошта. На доставку з Туреччини вперше діє спеціальний тариф: чим більше вага посилки, тим менше вартість доставки.

«Туреччина є третім у світі експортером одягу, а місцеві виробники активно розвивають власні бренди – сьогодні їх на ринку понад 500. Ми очікуємо замовлення з таких онлайн-майданчиків як Hepsibursada, Trendyol, Morhipo, Collezione та інших, адже дуже мало з топових турецьких брендів продається за кордоном онлайн. Звичайно, каталог інтернет-магазинів буде весь час поповнюватися новими іменами, тому українці відчуватимуть себе як на шопінгу в Туреччині», – зазначила заступник директора з розробки продуктів і маркетингу Нової пошти Глобал Ольга Володіна.

Нова Пошта запускає доставку з онлайн-магазинів Туреччини

Для турецьких товарів Нова пошта Глобал розробила спеціальний тариф. Щоб розрахувати кінцеву вартість доставки, можна скористатися спеціальним калькулятором на сайті NP Shopping. Термін доставки замовлень з Туреччини від 8 робочих днів.

Як скористатися послугою?

  1. Зареєструйтеся на платформі NP Shopping. В особистому кабінеті ви побачите свою адресу для шопінгу в Туреччині та інших країнах
  2. Виберіть інтернет-магазин, замовте товар онлайн і вкажіть цю адресу як адресу доставки
  3. Після цього в особистому кабінеті NP Shopping зареєструйте трекінг-номер, який ви отримали від інтернет-магазину і виберіть будь-яке відділення Нової пошти або почтомат в Україні, де було б зручно забрати посилку, або ж ви можете вибрати адресну доставку кур’єром.

Каталог інтернет-магазинів, докладна інструкція про оформлення замовлення і інша цікава інформація про сервіс доступні за посиланням. До речі, на сьогодні клієнти компанії можуть робити замовлення з інтернет-магазинів шести країн: Туреччини, Німеччини, Китаю, США, Польщі та Великобританії.

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply