RADIO7

#добреналаштоване

Google анонсувала Pixel 6 і Pixel 6 Pro – свої перші смартфони на новому чипі Tensor

Google анонсувала Pixel 6 і Pixel 6 Pro – свої перші смартфони на новому чипі Tensor

Сезон запуску нових смартфонів, як правило, припадає на осінь, але компанія Google несподівано розкрила деякі подробиці щодо майбутніх Pixel 6 і Pixel 6 Pro. Стало відомо, що обидва смартфони працюватимуть на базі процесора, розробленого Google, під назвою Tensor, який використовує досвід компанії в області штучного інтелекту, для забезпечення потужного і інтегрованого машинного навчання на пристроях.

Google провела невелику презентацію, на якій старший віце-президент Google по пристроях і сервісів Рік Остерло розкрив деякі подробиці щодо Pixel 6 і Pixel 6 Pro.

Google Tensor

Фактичні розміри новинок були озвучені, але, як і слід було очікувати Pixel 6 Pro трохи крупніше. Верхня частина тильного боку корпусу починається зі смуги шириною приблизно в дюйм чорного, салатового або персиково-червоного кольору. Під цією смугою розміщується виступаючий горизонтальний модуль основної камери. Згідно з наявними даними, розробники поліпшили конфігурацію камери в порівнянні з моделями попереднього покоління, тому сенсори занадто великі, щоб поміститися в традиційному квадратному модулі.

Google Pixel 6

Інша частина тильного боку пофарбована в чорний, пастельно-зелений або пастельно-персиковий колір відповідно. Pixel 6 Pro відрізняється тоншими і менш контрастними кольорами і має те, що Остерло назвав «глянцевими металевими акцентами» по краях. Звичайні Pixel 6 мають матову обробку з боків. Всі продемонстровані в рамках заходу смартфони мали скляну задню панель і злегка зігнутий по краях екран. Фронтальна камера перемістилася з верхнього лівого кута в середину. Звичайний Pixel 6 матиме 6,4-дюймовий екран FHD+ з частотою оновлення 90 Гц. Його екран ідеально плоский, з матовими напрямними.

Google Pixel 6 Pro

В ході демонстрації Рік Остерло підтвердив, що камери нових смартфонів були оновлені. І хоча він не назвав якихось конкретних характеристик, було сказано, що основна камера Pixel 6 пропускатиме на 150% більше світла в порівнянні з попередниками. Також відомо, що обидві версії отримають надширококутний об’єктив, а Pixel 6 Pro також буде оснащений телеоб’єктивом з 4-кратним оптичним зумом.

 

Також відомо, що Google переробила програмне забезпечення для обробки мови, створивши нову платформу Speech On Device API (SODA), яка дозволяє програмам задіяти Tensor для якіснішого розпізнавання мови. Відзначається, що для реалізації цього потрібно значно менше обчислювальних потужностей в порівнянні зі смартфонами попереднього покоління. Також була реалізована технологія Live Caption with Translate, яка супроводжує субтитрами все аудіо, що відтворюється пристроєм. Потужності Tensor вистачає, щоб одночасно транскрибувати і переводити відтворюване, не залучаючи хмарні обчислювальні потужності.

На жаль, розробники не розкрили будь-яких даних щодо параметрів майбутніх Pixel 6 і Pixel 6 Pro. Проте Рік Остерло зазначив, що Google знає бажання користувачів і прагне створити пристрої, здатні навіть при активному використанні працювати без підзарядки цілий день. Також підтверджено підтримку мереж зв’язку п’ятого покоління (5G).

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply