RADIO7

#добреналаштоване

Neurograins можуть зробити революцію в інтерфейсі мозок-комп’ютер

Neurograins можуть зробити революцію в інтерфейсі мозок-комп’ютер

Було проведено безліч досліджень інтерфейсу мозок-комп’ютер (BCI). Хоча для таких досліджень існує багато причин, одна з головних переваг наявності інтерфейсу мозок-комп’ютер – це допомога паралізованим у використанні протезів нового покоління. Дослідники з Університету Брауна створили дуже маленькі імплантовані комп’ютерні чипи під назвою Neurograins.

Дослідники проекту вважають, що їх новий нейронний інтерфейс може координувати діяльність сотень надзвичайно маленьких сенсорів мозку. В кінцевому підсумку технологія може допомогти вченим більше дізнатися про мозок і допомогти користувачам використовувати нові терапевтичні пристрої. Одним з основних компонентів BCI є імплантований сенсор, здатний уловлювати електричні сигнали в мозку, щоб використовувати їх для управління такими пристроями, як комп’ютери або протези.

Типовий BCI використовує один або два сенсори з можливістю відбору проб кількох сотень нейронів. Вченим потрібна система, здатна збирати дані зі значно більшої групи клітин мозку. Дослідники Брауна, можливо, розробили таку систему з їх Neurograins. Система Neurograins може створити мережу незалежних і бездротових нейронних сенсорів, які дуже маленькі і працюють разом.

neurograins

Кожен сенсор має розмір приблизно половину крупинки солі і може реєструвати або стимулювати активність мозку. Кожен сенсор незалежно записує електричні імпульси, вироблені нейронами, і направляє сигнали бездротовою мережею в центральний концентратор. Цей концентратор координує і обробляє сигнали, дозволяючи управляти зовнішніми пристроями. Дослідники вважають, що одного разу система дозволить записувати сигнали мозку з рівнем деталізації, недоступним сьогодні.

Хоча розробка Neurograins була серйозною проблемою, ще однією великою проблемою для дослідників була розробка комунікаційного вузла для прийому сигналів від чипів. Хаб – це латка розміром з відбиток великого пальця, прикріплена до шкіри голови, яка працює аналогічно невеликий вишці стільникового телефону. Патч також забезпечує бездротове живлення сенсорів Neurograins.

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply