RADIO7

#добреналаштоване

На 23 березня погодили дев’ять гуманітарних коридорів – Верещук

На 23 березня погодили дев’ять гуманітарних коридорів – Верещук

На 23 березня погодили дев’ять гуманітарних коридорів для евакуації громадян та доставки гуманітарних вантажів.

Про це віцепрем’єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук сказала на брифінгу, передає кореспондент Укрінформу.

«Плани роботи гуманітарних коридорів на сьогодні, 23 березня 2022 року, – погоджено 9 гуманітарних коридорів», – повідомила Верещук.

Зокрема, йдеться про такі маршрути.

Донецька область: з міста Маріуполь до міста Запоріжжя.

Для евакуації людей з Маріуполя до міста Запоріжжя будуть працювати такі маршрути: Бердянськ-Запоріжжя. Місце зборів – спорткомплекс на вул. Мелітопольське шосе, 27.

24 автобуси зараз знаходяться на в’їзді до міста Бердянськ. Із 10 години будуть подані до площі навпроти спорткомплексу для початку евакуації.

Запорізька область. З міста Пороги до Запоріжжя. Місце зборів – площа перед міською радою. Автобуси для евакуації будуть відправлені з міста Запоріжжя.

З міста Гуляйполе до Запоріжжя місце зборів – міська рада вул. Шевченка 15/2.

Автобуси для евакуації будуть відправлені з міста Запоріжжя.

Київська область. Селище Велика Димерка до Броварів. Місце зборів – будинок сільради на вулиці Бобрицька, 1

Автобуси для евакуації будуть відправлені з Броварів.

З селища Богданівка до Броварів. Місце зборів – сільрада на вулиці Богдана Хмельницького, 219.

Автобуси для евакуації будуть відправлені з Броварів.

З міста Бородянка до міста Біла Церква. Місце зборів – вулиця Центральна, 331. Автобуси для евакуації будуть відправлені з міста Біла Церква.

З села Светильня до міста Бровари. Місце зборів – сквер ім. Марченко. Автобуси для евакуації будуть відправлені з міста Бровари.

В Луганській області передбачені такі маршрути для евакуації: з міста Рубіжне до міста Бахмут. Місце зборів – вулиця Чехова, 11. Із селища Нижнє до міста Бахмутю Місце зборів – вулиця Паркова, 13.

Верещук зауважила, що ці маршрути будуть проходити по іншим містам, де також робитимуться зупинки для збору людей.

Зокрема, в місті Лисичанськ місце зборів – РТІ, 40 років Перемоги, вул. Сосюри, 324. В місті Сєвєродонецьк – проспект Хіміків, 28, в місті Гірське – вул. Гагарина, 13.

Автобуси для евакуації та гуманітарна допомога будуть відправлені з міста Бахмут.

Як повідомляв Укрінформ, 22 березня на власному транспорті з Маріуполя до Запоріжжя змогли виїхати 5926 людей. Окрім того, з Бердянська евакуйовано 1100 маріупольців.

Заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко 22 березня повідомив, що гуманітарними коридорами централізовано було евакуйовано загалом 211 тисяч людей.

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply