RADIO7

#добреналаштоване

Де в Ужгороді отримати довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи

Де в Ужгороді отримати довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи

📌Довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи в Ужгороді можна отримати в департаменті соціального захисту міської ради на площі Шандора Петефі, 24 із 8:00 до 20:00.
Видача довідок проводиться за попередніми записом до електронної черги на офіційному сайті Ужгородської міської ради – https://cutt.ly/jSAwU0h
✔️ Нагадаємо: як інформує департамент соціальної політики Ужгородської міської ради, законодавчо визначили, що люди, які зараз змінюють місце проживання у зв’язку з воєнними діями, є внутрішньо переміщеними особами. Це стосується людей, які після введення воєнного стану 24 лютого 2022 року перемістилися із регіонів, де ведуться активні бойові дії, перелік яких визначений урядом.
✔️В Ужгороді вимушені переселенці харчуються за талонами, фінансується це із міського бюджету. Люди, які тимчасово живуть у закладах освіти, гуртожитках, спорткомплексах тощо, харчуються за талонами, які отримують там же, у пунктах розміщення вимушено переміщених осіб
✔️ Ті, хто самостійно винайняв житло, можуть отримати талони у департаменті соціальної політики Ужгородської міської ради (площа Шандора Петефі, 24) і харчуватися у визначених закладах міста.

Leave a Reply