RADIO7

#добреналаштоване

Microsoft відзначить найактивніших тестувальників Windows 11

Microsoft відзначить найактивніших тестувальників Windows 11

Microsoft офіційно представила Windows 11 і планує запустити оновлення для поточних пристроїв восени. Хоча це офіційно не підтверджено, це, швидше за все, відбудеться в жовтні. Поточні комп’ютери Windows 10 зможуть безкоштовно оновитись до нової операційної системи.

Компанія змінила ключові елементи інтерфейсу і обіцяє більш високі швидкості, на 40% менші за розміром оновлення, та багато нових функцій. Windows 11 також буде оптимізована для сенсорних дисплеїв.

Windows 11 Laptops

Нова операційна система вийде в кінці 2021 року, але навіть зараз найдопитливіші можуть зареєструватися для тестування системи. Це має сенс, оскільки Microsoft винагородить найактивніших тестувальників.

Користувачі, які помітять помилки в системі до 14 липня, виконуючи різні завдання, отримають спеціальний знак в розділі «Досягнення». Про це компанія повідомила у твіттері. Тестувальники зможуть подавати звіти про помилки через Центр зворотного звʼязку Microsoft.

Серед запропонованих завдань тестування є завдання, пов’язані з новим меню «Пуск». Також тестери можуть виявляти помилки у вікнах та функції використання зовнішніх моніторів для ноутбуків.

Тільки учасники Windows Insider можуть брати участь у програмі виявлення помилок Bug Bash. У них на компʼютері повинна бути встановлена ​​Windows 11 Build 22000.51 (Dev).

Джерело.

Leave a Reply