RADIO7

#добреналаштоване

SpaceX показала нову автономну платформу для посадки ракет Falcon 9

SpaceX показала нову автономну платформу для посадки ракет Falcon 9

Американський підприємець і засновник SpaceX Ілон Маск не перестає публікувати нову інформацію. У своєму повідомленні в Twitter він поділився коротким 30-секундним відео, що демонструє роботу нової автономної плавучої платформи Shortfall of Gravitas, яка працюватиме на східному узбережжі США. Вона призначена для приземлення ракетних запусків Falcon.

 

На жаль, ніяких коментарів з приводу особливостей нової платформи не було. Відомо, що ракети-носії повинні приземлитися на цьому місці після запуску космічного корабля Dragon V2 на Міжнародну космічну станцію. І схоже, що відео було знято, щоб продемонструвати розмір Shortfall of Gravitas, яка дійсно величезна. Щойно ракета-носій приземлиться на неї, компанія зможе повторно використовувати Falcon 9 ще кілька разів. Це знижує витрати підприємства на відправку об’єктів в космічний простір.

SpaceX A Shortfall of Gravitas

Також повідомляється, що платформа OCISLY, яка раніше базувалася у Флориді, переміститься на захід США. Посадковий майданчик для стартових блоків ракети Falcon 9 OCISLY відпрацював весь свій попередній термін служби в районі мису Канаверал. І за цей час він отримав на борт рекордні 26 ракет.

of course i still love you

Переїзд на Західне узбережжя тривав кілька тижнів, маршрут пролягав через Панамський канал. Попри колосальні розміри і складність транспортування, передача пройшла гладко. Метою переміщення майданчика на Західному узбережжі є збільшення загальної кількості запусків шляхом використання стартових майданчиків на заході США.

SpaceX of course i still love you

Говорячи про ракети, 30 червня з космодрому на мисі Канаверал в американському штаті Флорида була запущена ракета-носій Falcon 9 з 88 супутниками на борту. Перший багаторазовий ступінь ракети-носія SpaceX через 8 хвилин 34 секунди після запуску здійснив успішну керовану вертикальну посадку на космодромі на мисі Канаверал.

 A Shortfall of Gravitas

Таким чином, можна сказати, що компанія Ілона Маска домагається все більшого успіху у своєму бізнесі. І це обов’язково призведе до збільшення кількості запусків. А розширення кількості платформ допоможе компанії заощадити.

Джерело.

Leave a Reply