RADIO7

#добреналаштоване

Курси криптовалют Bitcoin та Ethereum досягли максимуму з середини травня

Курси криптовалют Bitcoin та Ethereum досягли максимуму з середини травня

Зростання ринку криптовалют триває: сьогодні один Bitcoin коштує вже понад $44,5 тис. За даними Сoinmarketcap, за останній тиждень криптовалюта виросла на 6,4%. Також варто додати, що так багато біткоїн не вартував з травня цього року, а ще 20 липня курс опускався нижче $30 тис. Капіталізація криптовалюти становить понад $835 млрд.

Зростання курсу Ethereum за останній тиждень перевищило 20%, а за одну монету зараз дають понад $3100, як в травні цього року. Капіталізація Ethereum становить $364 млрд.

Bitcoin logo

Підтримувана Ілона Маском Dogecoin додала за тиждень цілих 25%, при цьому за добу вона подорожчала на 23% і зараз коштує $0,265. Ринкова капіталізація Dogecoin становить понад $34 млрд. Найсильніше за тиждень виросли Voyager Token (+49%), Ravencoin (+43%), Internet Computer (+36%), Elrond (+34%), Qtum (+33%), Shiba Inu (+24%) і інші валюти.

Зокрема, курси Bitcoin і Ethereum досягли найвищого рівня майже за три місяці. Після тривалого обвалу ринкова вартість криптовалюта зросла приблизно на 10% за останні 24 години до $89 млрд, пише Bloomberg.

«Схоже, на криптовалютні ринки повернувся оптимістичний настрій. Bitcoin лідирує, в той час, як Ethereum продовжує рости після оновлення (творець Ethereum Віталік Бутерін в інтерв’ю Bloomberg зазначив, що оновлення стало доказом здатності екосистеми Ethereum до змін, в тому числі до скорочення споживання енергії і вуглецевих викидів) своєї мережі», – прокоментував поточне становище справ технічний директор криптовалютної платформи Bitfinex Паоло Ардоіно. Однак він зазначив, що «турбулентність, яка спостерігалася на криптовалютних ринках останніми тижнями, навряд чи вщухне».

Схоже, що криптовалюта знову демонструє ознаки життя після значного спаду, який спостерігався останні місяці. За останній час основні побоювання інвесторів в цьому сегменті були пов’язані з наслідками репресій криптовалютного ринку в Китаї, а також питаннями щодо шкоди, яка завдається екології в процесі майнінгу криптовалюти.

Bitcoin

Нагадаємо, настрої по криптовалюті ослабли після того, як 12 травня гендиректор Tesla Маск заявив, що компанія призупинила покупку автомобілів з використанням біткоїнів при негативному впливі майнінгу криптовалюти на навколишнє середовище, який вимагає величезних обчислювальних потужностей і, своєю чергою, споживає величезну кількість енергії. Для виробництва енергії в основному використовується викопне паливо, яке призводить до викидів вуглецю в атмосферу.

Також китайська влада заборонила фінансовим установам і платіжним компаніям надавати послуги, пов’язані з криптовалютою. У червні Китай активізував зусилля з приборкання криптовалютної індустрії країни. Зокрема, влада провінції Сичуань, яка є одним з найбільших центрів видобутку біткоїнів в Піднебесній, наказала майнерам припинити діяльність.

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply